پارافین درمانی

پارافین درمانی

پارافین درمانی ( پارافین تراپی ) به مجموعه اموری گفته می شود که طی آن از پارافین گرم شده برای درمان مشکلات پوستی و درد های مفصلی استفاده می شود. برای آشنایی با پارافین درمانی و دیدن عکس و فیلم های مختلف در این زمینه, بخش پارافین سایت پارس شیمی را دنبال نمایید.

پارافین درمانی, پارافین درمانی دست, پارافین درمانی پا, پارافین درمانی چیست, پارافین درمانی دست و پا, آموزش پارافین درمانی, روش پارافین درمانی, دستگاه پارافین درمانی,  

پارافین درمانی پوست دست و پا و صورت

پارافین واکس Paraffin Wax محصول تولیدی در صنایع پتروشیمی و از مشتقات نفت خام است که دارای حالت روغنی بوده و از آن به صورت گسترده ای به عنوان ماده جلادهنده, روان کننده و نرم کننده استفاده می شود. پوست بدن انسان در اثر گذر عمر, استفاده از مواد شیمیایی و یا عدم مراقبت مناسب, ممکن است دچار خشکی شده و انسان را با مشکلاتی نظیر سوزش, خارش و ترک خوردگی مواجه نماید. پارافین درمانی یکی از راه های درمان و یا حداقل تسکین این مشکلات می باشد و قادر از بارساندن چربی به پوست موجب تازگی و نرمی آن شود.

 

پارافین درمانی مفاصل

افزایش سن و یا انجام غیر اصولی کار های سنگین می تواند سبب درد های مفصلی شده و گستره عملکرد مفاصل را کاهش دهد. یکی از روش ها برای خون رسانی به مفاصل می تواند پارافین درمانی باشد. پارافین دارای خاصیتی می باشد که می تواند گرما را برای مدت طولانی در خود نگه داری نماید و زمانی که آرنج, زانو یا دیگر مفاصل درون آن قرار گیرد, با اعمال گرمای موضعی موجب خون رسانی و در نتیجه کاهش درد های مفصلی می گردد.

ارسال نظر

عنوان Title:
نام Name:
ایمیل Email:
7 / 10
از 311 کاربر