پارافین خوراکی دام

پارافین خوراکی دام

پارافین ماده ای شیمیایی بوده که در گرید های مختلف و به منظور استفاده در بخش های مختلف صنعتی و غیر صنعتی تولید می گردد. به منظور شناخت و تهیه انواع پارافین و کارکرد های این ماده پر مصرف, با سایت پارس شیمی همراه باشید.

 پارافین خوراکی دام, فروش پارافین خوراکی دام, خرید پارافین خوراکی دام, قیمت پارافین خوراکی دام, پارافین خوراک دام, پارافین خوراکی دام و گاوداری,

پارس شیمی عرضه کننده انواع پارافین خوراکی و بهداشتی با بهترین کیفیت به منظور استفاده برای مقاصد انسانی و دام و طیور با قیمت ارزان و کیفیت مناسب

پارافین خوراکی از تصفیه و فیلتر نمودن پارافین صنعتی در شرایط خاصی به دست می آید. پارافین خوراکی در انواع متفاوت تولید می گردد که هر یک از ویژگی ها و کاربرد های متفاوتی برخوردار است. انواع مختلف پارافین خوراکی به شرح زیر است :

پارافین خوراک انسان : دارای استاندارد های سخت گیرانه ای می باشد و کاملا عاری از هر نوع ماده مضر و زیان آور برای بدن انسان است.

پارافین خوراکی دام : این ماده در گاوداری ها و دامداری ها برای بهبود وضعیت گوارشی دام به آن ها خورانده می شود و علاوه بر اینکه وضعیت گوارش حیوان را بهتر نموده و حضم غذا را تسریع می نماید, مشکلاتی نظیر نفخ معده را نیز از بین می برد.

ارسال نظر

عنوان Title:
نام Name:
ایمیل Email:
7 / 10
از 311 کاربر