قیمت سولفات آلومینیم

قیمت سولفات آلومینیم

به اطلاع صاحبان مشاغل و کارخانجات و مصرف کنندگان محترم می رساند چنانچه مایل به دریافت آخرین قیمت سولفات آلومینیم 17 درصد و 14 درصد می باشید با سایت پارس شیمی همراه شوید.

قیمت سولفات آلومینیم, قیمت فروش سولفات آلومینیم, قیمت سولفات آلومینیم 17 درصد, قیمت سولفات آلومینیم 14 درصد, قیمت سولفات آلومینیم 17, قیمت سولفات آلومینیم 14, قیمت سولفات آلومینیم تصفیه آب, قیمت سولفات آلومینیم پودری,

قیمت سولفات آلومینیم بر اساس مالفه های مختلفی تعیین می گردد. خلوص آلوم از 14 تا 17 درصد می باشد که با افزایش خلوص, هزینه های تولید نیز بیشتر می گردد. سولفات آلومینیم هم به صورت پودری و هم به صورت کلوخه تولید می گردد. موارد دیگری چون نوع بسته بندی, محل تحویل, مصرف داخلی یا صادراتی, انجام امور صادراتی, نوع گرید تولیدی و بسیاری موارد دیگر سبب تاثیر گذاری در قیمت این محصول می گردد. از سولفات آلومینیم در صنایع تولید کاغذ و مقوا به صورت بسیار گسترده ای استفاده می شود. همچنین در تصفیه آب و فاضلاب, نساجی, دباغی, تولید ترکیبات آلومینیومی و ... از آلوم سود برده می شود. چنانچه مایل به دریافت آخرین قیمت سولفات آلومینیم 17 درصد و 14 درصد می باشید با سایت پارس شیمی همراه شوید.

ارسال نظر

عنوان Title:
نام Name:
ایمیل Email:
7 / 10
از 311 کاربر