فسفات اسفوردی یزد

فسفات اسفوردی یزد

فروش خاک فسفات از فسفات اسفوردی یزد

فسفات اسفوردی یزد 

خاک فسفات چیست

خاک فسفاته ماده ای معدنی و کم یاب در پوسته زمین است که کاربرد های فراوانی داشته و به عنوان ماده اولیه تمام صنایع تولیدی که ترکیبی از فسفر را در خود دارند به شمار می رود. اما متاسفانه میزان این ماده در پوسته زمین اندک بوده و معدن خاک فسفات در کشور های معدود و انگشت شماری وجود دارد. کشور چین به دلیل مساحت و پهناوری زیاد, بزرگ ترین تولید کننده خاک فسفات در جهان است. پس از این کشور, روسیه نیز که مساحت بسیار زیاوی دارد و کشوری پهناور است یکی از بزرگ ترین تولید کننگان خاک فسفاته در جهام به شمار می رود. همچنین کشور های کانادا و آمریکا نیز تعدادی معدن خاک فسفات دارند.

کشور ما ایران نیز دارای نعداد انگشت شمار و محدودی معدن فسفات می باشد که البته اکثر آن ها از خلوص و کیفیت لازم برای استفاده در صنایع تولیدی و کشاورزی بر خوردار نیستند. به علت خلوص پایین این معادن, استخراج آن ها عملا دارای صرفه اقتصادی نیست.

خاک فسفات به علت دارا بودن خلوص بالا از کیفیت بسیار مناسبی بر خوردا است. خلوص فسفات آن در حدود 35 تا 40 بوده و همچنین کوبش شده و آماده استفاده در صنایع تولیدی مختلف و در کشاورزی می باشد. بارگیری و حمل آن در کامیون های کمپرسی صورت می گیرد و امکان ارسال به کلیه نقاط کشور وجود دارد.

همچنین به علت خلوص و کیفیت و آنالیز خاک فسفات درجه یک, برای صادرات مناسب می باشد و بنابر این ما برای ارائه خاک فسفات صادراتی به صادر کنندگان گرامی آماده همکاری می باشیم.

از خاک فسفاته همچنین برای تولید اسید فسفریک نیز استفاده می شود که اسیدی پر مصرف در صنایع به شمار می آید.

ارسال نظر

عنوان Title:
نام Name:
ایمیل Email:
7 / 10
از 310 کاربر