فروش کود مرغ

فروش کود مرغ

پارس شیمی | تولید و فروش کود مرغ خام قفسی و تخم گذار به صورت فله ای و با حداقل رطوبت و ناخالصی های ممکن

فروش کود مرغ

کود مرغ در دسته ی کود های حیوانی و دامی دسته بندی می شود و به علت اینکه دارای مواد مفید و مواد مغذی فراوانی برای تقویت خاک زمین های کشاورزی و زراعی و باغ های درختان میوه می باشد در نتیجه از زمان های بسیار قدیم همیشه توسط کشاورز ها و باغ داران برای بهبود بهره وری و افزایش محصول دهی در خاک استفاده می شده است.

 

فروش کود مرغ و انواع آن

کود مرغی در حقیقت از فضولات مرغ بدست می آید که هم می تواند از کود مرغ سالنی یا گوشتی باشد و هم کود مرغ تخمی یا قفسی یا مرغ مادر.

البته اگر کود مرغ به دست آمده از هر کدام از این دو نوع باشد ، عملا تفاوتی در نوع استفاده از این کود مرغ در زمین های کشاورزی وجود ندارد و هر دو نوع کود مرغی برای تقویت خاک کشاورزی بسیار مفید و کاربردی می باشد.

 

فروش کود مرغ پلت شده

امروزه با استفاده از دستگاه های جدید این امکان به وجود آمده است که بتوان کود مرغ فله را به صورت کود مرغ پلیت شده دراورد که در نتیجه رطوبت موجود در آن از بین رفته و خشک می شود و همچنین اسپور های علف هرز و پیچک هم از بین می رفته و بسیار مناسب اسفاده در زمین می شود.

 

فروش کود مرغ و فواید آن

کود مرغی باعث افزایش مواد غذایی موجود در خاک می شود و تخلل خاک را هم افزایش می دهد. همچنین کود مرغ خوراک دام برای تغذیه دام ها مثل گاو نیز مورد استفاده قرار می گیرد. کود مرغی در دسته ی کود های حیوانی و دامی دسته بندی می شود و به علت اینکه دارای مواد مفید و مواد مغذی فراوانی برای تقویت خاک زمین های کشاورزی و زراعی و باغ های درختان میوه می باشد در نتیجه از زمان های بسیار قدیم همیشه توسط کشاورز ها و باغ داران برای بهبود بهره وری و افزایش محصول دهی در خاک استفاده می شده است.

ارسال نظر

عنوان Title:
نام Name:
ایمیل Email:
7 / 10
از 311 کاربر