فروش کود حیوانی

فروش کود حیوانی

پارس شیمی | تولید و فروش کود حیوانی با ارزان ترین قیمت و بهترین کیفیت و ارسال به کلیه نقاط کشور

فروش کود حیوانی

در زمان برداشت محصول از زمین های کشاورزی, حجم بالایی از مواد مفید و مغذی و مورد نیاز خاک که باید برای پرورش مجدد گیاهان و در نتیجه بار دهی و محصول دهی گیاه مورد استفاده قرار گیرد, به همراه محصول های برداشت شده از خاک زمین کشاورزی خارج می شود. در نتیجه زمین دچار نوعی کمبود برای پرورش گیاه می شود. راه جبران این کمبود در استفاده از کود های کشاورزی که شامل کود حیوانی و کود شیمیایی می شود است.

اما تفاوت در استفاده از این دو نوع کود در حقیقت در قیمت و میزان و روش مصرف است. زیرا کود حیوانی در استفاده بسیار آسان تر است و زمان مشخصی برای کاربرد ان نیست و همیشه می توان آن را استفاده کرد. کود حیوانی در حقیقت از فضولات حیوانات تهیه می‌شود که بیشتر از کود گوسفند و گاو و اسب و یا مرغ تشکیل می‌شود . کود حیوانی به علت دارا بودن حجم وسیعی از مواد آلی و غذایی باقی مانده که برای غنای خاک بسیار مفید می‌ باشد در طول تاریخ همواره مورد توجه کشاورزان بوده است.

 

فروش کود حیوانی و روش مصرف آن

قیمت کود حیوانی نسبت به کود های شیمیایی بسیار به صرفه تر می باشد در نتیجه فروش کود حیوانی از کود شیمیایی بسیار بیشتر است. کود حیوانی باید به صورت شخم زنی و نزدیک به گیاه و درخت بکار برده شود و زمان خاصی برای استفاده آن مشخص نشده است اما برای سهولت کار معمولا قبل از کاشت محصول از آن برای تقویت خاک زمین های کشاورزی و باغ های میوه استفاده می شود. خرید و فروش کود حیوانی نیاز به دانش و تجربه کافی دارد و مصرف آن با مشورت افراد آگاه صورت گیرد.

 

فروش کود حیوانی

کود دامی و کود های حیوانی انواع مختلفی دارد اما بهترین نوع آن کود گاوی و کود مرغی است چون در حجم بالا تولید می شود و قیمت مناسب تری نسبت به سایر کود ها داشته و مواد مغذی و مفید آن بالاست. فروش کود حیوانی در فصول مختلف سال متفاوت است که این امر بر قیمت کود حیوانی تاثیر گذار است.

ارسال نظر

عنوان Title:
نام Name:
ایمیل Email:
7 / 10
از 310 کاربر