فروش پودر اکسید روی

فروش پودر اکسید روی

پارس شیمی | فروش پودر اکسید روی 99 درصد و سایر خلوص ها برای استفاده در صنایع مختلف داخلی و صادرات

 فروش پودر اکسید روی

اکسید روی zinc oxide به دلیل خصوصیت ها و ویژگی هایی که دارد موجب شده که دارای اهمیت زیادی در صنایع مختلف باشد و کاربرد های فراوانی برای تولید محصولات مهمی دارد.

ساختار زینک اکساید از اتم های اکسیژن و روی zinc تشکیل شده و به صورت ZnO می باشد. این ترکیب به شکل پودر سفید رنگ و نرمی است که از خصوصیت های  منحصر به فردی برخوردار می باشد نظیر خاصیت ضد باکتری و ضد قارچی و همچنین ظرفیت گرما پذیری بالا. این ماده ضد اشعه UV می باشد و به عنوان رنگ دانه یا پیگمانت هم کاربرد دارد.

رنگ سفید یک دست و قوی زینک اکساید موجب استفاده های فراوان از آن در محصولات مختلف شده است از جمله در تولید رنگ و رزین و چسب ها و سیلانت ها به عنوان رنگ دانه یا پیگمانت.

همچنین خاصیت ضد UV آن هم موجب شده تا قابل استفاده در کرم های ضد آفتاب نیز باشد. مولکول های زینک اکساید درشت می باشد و از طریق پوست قابل جذب نیست به خاطر برای استفاده در تمام محصولات بهداشتی مناسب است.

خاصیت ضد باکتری و ضد قارچی اکسید روی باعث شده تا به عنوان ماده اولیه در تولید مواد دئودورانت و بو گیر بدن کاربرد زیادی داشته باشد. همچنین وجود این خواص سبب کابرد اکسید زینک در لاستیک سازی شده است. به کاربردن ZnO در فرمولاسیون لاستیک باعث جلوگیری از تخریب آن در اثر فعالیت های قارچی و اشعه UV آفتاب می شود و عمر آن را افزایش می دهد.

پارس شیمی تولید کننده اکسید روی 99 درصد با ارزان ترین قیمت و بهترین کیفیت

ارسال نظر

عنوان Title:
نام Name:
ایمیل Email:
7 / 10
از 311 کاربر