فروش نمک تصفیه

فروش نمک تصفیه

به منظور دریافت قیمت فروش نمک تصفیه شده ید دار تبلور مجدد با خلوص 99/2 درصد و کیفیت مورد تایید سازمان بهداشت در بسته بندی های فروشگاهی ( نیم کیلویی و یک کیلویی و ... ) و نیز در بسته بندی های صنعتی ( 25 کیلویی و 40 کیلویی ) با کارشناسان گروه صنعتی پارس شیمی تماس حاصل نمایید.

فروش نمک تصفیه, salt, نمک

به دلیل اینکه نمک یک ماده معدنی می باشد ممکن است در ترکیب خود دارای مواد و ناخالصی های مختلفی باشد که برخی از آن هابرای سلامت انسان مضرر هستند به همین خاطر نمک صنعتی طی فرایندی خاص, تصفیه شده و کلیه ناخالصی های مضر آن جدا می گردد. همچنین فروش نمک تصفیه تبلور مجدد به صورت یددار صورت می گیرد زیرا عنصر ید برای بدن انسان ضروری بوده و تنها راه جذب آن توسط مصرف نمک می باشد. فروش نمک تصفیه شده یددار برای استفاده در فروشگاه ها در بسته بندی 500 گرمی و 700 گرمی و یک کیلوگرمی صورت می گیرد.

به منظور دریافت قیمت فروش نمک تصفیه شده ید دار تبلور مجدد با خلوص 99/2 درصد و کیفیت مورد تایید سازمان بهداشت در بسته بندی های فروشگاهی ( نیم کیلویی و یک کیلویی و ... ) و نیز در بسته بندی های صنعتی ( 25 کیلویی و 40 کیلویی ) با کارشناسان گروه صنعتی پارس شیمی تماس حاصل نمایید.

ارسال نظر

عنوان Title:
نام Name:
ایمیل Email:
7 / 10
از 311 کاربر