فروش سولفات آهن

فروش سولفات آهن

پارس شیمی | تولید و فروش سولفات آهن 2 و 3 ظرفیتی 7 آبه آبدار و خشک پودری با کیفیت بسیار عالی و ارزان ترین قیمت در بسته بندی 25 کیلوگرمی به منظور استفاده در صنایع مختلف

فروش سولفات آهن, قیمت فروش سولفات آهن, فروش سولفات آهن 2, فروش سولفات آهن 3, فروش سولفات آهن 7 آبه, فروش سولفات آهن هفت آبه, فروش کود سولفات آهن, خرید و فروش سولفات آهن, فروش کود شیمیایی سولفات آهن, iron sulfate

فروش سولفات آهن 2 ظرفیتی

سولفات آهن یا فروس سولفات Iron Sulfate یک ماده شیمیایی متشکل از 18 تا 20 درصد عنصر آهن و همچنین عنصر گوگرد می باشد. سولفات آهن 7 آبه و 5 آبه است و به صورت کریستالی تولید می گردد که امکان پودر کردن آن نیز وجود دارد. تولید سولفات آهن در گروه صنعتی پارس شیمی با کیفیت و خلوص بسیار بالا و به صورت پودری خشک صورت می گیرد.

 

مصارف فروش سولفات آهن

از سولفات اهن در بخش های مختلف صنعتی و کشاورزی استفاده می گردد. فروس سولفات در تولید ترکیبات آهن دار - به عنوان یک ماده کاهنده در تولید کرومات و سیمان - تولید جوهر - آبکاری فلزات و ... کاربرد دارد. اما مهمترین کاربرد سولفات آهن به عنوان کود شیمیایی در کشاورزی است. سولفات اهن تامین کننده عنصر آهن می باشد که نقش اساسی در جلوگیری از زرد شدن برگ ها و هر چه بهتر انجام گرفتن عمل فتوسنتز گیاهان دارد. همچنین عنصر گوگرد نیز سبب تنظیم اسیدیته خاک و جذب بهتر مواد مغذی خاک توسط گیاهان و درختان می گردد.

 

قیمت فروش سولفات آهن

تولید سولفات آهن به صورت 2 و 3 ظریفیتی | 5 و 7 آبه | پودری یا کریستال | خشک یا آبدار صورت می گیرد که هر یک از این فاکتور ها در قیمت گذاری محصول تاثیر گذار می باشد. همچنین نوع بسته بندی نیز از دیگر مالفه های ماثر در قیمت سولفات آهن است.

ارسال نظر

عنوان Title:
نام Name:
ایمیل Email:
7 / 10
از 311 کاربر