فروش آهک صنعتی

فروش آهک صنعتی

پارس شیمی | فروش آهک صنعتی و ساختمانی و آهک زنده و مرده برای استفاده در صنایع مختلف با ارزان ترین قیمت و بهترین کیفیت

 فروش آهک صنعتی

فروش آهک صنعتی Lime یا اکسید کلسیم Caicium Oxide با نام ها و اشکال مختلفی شناخته می شود. در یک دسته بندی, اهک را بر اساس ناخالصی های موجود در آن طبقه بندی می نمایند. اگر سنگ آهکی که آهک زنده از آن تولید می شود بیش از 90 درصد کربنات کلسیم داشته باشد, آهک پخته شده از آن را آهک پر مایه یا چرب می نامند. و اگر کمتر از 75 درصد وزن آن سنگ اهک آن را کلسیم کربنات تشکیل دهد به آن آهک کم مایه می گویند. این نوع دسته بندی را دسته بندی بازاری می نامند.

همچنین نوع دیگری از طبقه بندی آن نیز بر اساس واکنش پذیری و فرمول آهک است. نوع اول آن همان آهک پخته شده است که به آن آهک زنده می گویند که نام های دیگری چون آهک نشکفته یا آهک آب ندیده نیز دارد. ویژگی اهک زنده این است که در صورت اضافه کردن آب به آن, واکنش شدید از خود نشان داده و گرما و بخار زیادی آزاد می نماید.

نوع دوم آهک هیدراته می باشد که همان آهک شکفته است. این نوع اهک را آهک کشته یا مرده نیز می نامند و دلیل آن هم این است که با اضافه کردن آب دیگر واکنش نمی دهد و فقط یک محلول سفید یک دست تولید می شود که به آن آب آهک یا آب آهکی گفته می شود.

فروش آهک صنعتی به منظور استفاده در صنایع ساخت و ساز و تولید مصالح ساختمانی, تصفیه آب, ضد عفونی, کاغذ سازی و ... می باشد. پارس شیمی آمادگی عرضه انواع اهک صنعتی با کیفیت و قیمت بی نظیر را دارد.

ارسال نظر

عنوان Title:
نام Name:
ایمیل Email:
7 / 10
از 311 کاربر