وب سایت مسیر جاری » شیمی ساختمان

شیمی ساختمان

شیمی ساختمان

گروه صنعتی پارس شیمی تولید و فروش محصولات شیمی ساختمان
شیمی ساختمان به تمامی محصولاتی اطلاق می شود که در تولید محصولات ساختمانی کاربرد دارد بنابراین به تمامی محصولاتی شیمیایی که در تولید محصولات ساختمانی کاربرد دارند یا در فرآیندهای عمرانی یا ساختمان سازی اطلاق می گردد.

شیمی ساختمان

شیمیایی ساختمان چیست

شیمیایی ساختمان محصولاتی هستند که در فرآیند تولید سیمان, بتون یا سایر صنایع تولید کننده مصالح ساختمانی به کار می روند از این رو مصرف اینگونه مواد برای تولید مصالح با کیفیت در داخل و خارج از ایران کاربرد دارد در عین حال در مراحل ساخت مسکن نیز این مواد به می روند.

چسب شیمی ساختمان

این گونه از چسب در ساختمان سازی به کار می رود برای چسباندن انواع کاشی و سرامیک و سایر انواع مصالح ساختمانی هم کاربرد دارد لذا مصرف این گونه از مواد کاربرد فراوانی یافته است.

ضد یخ شیمی ساختمان

ضد یخی که در شیمیایی ساختمان مصرف می شود در فصول سرد سال کاربرد دارد و با استفاده از اینگونه مواد بتون و سیمان دیرتر سفت شوند و در فرایند تولید این مواد به کار روند.

شیمی کالای ساختمان

کلیه کالاهای شیمیایی که در فرایندهای تولید مصالح ساختمانی به کار می روند یا اینکه مستقیم در فرآیند ساخت و عمرانی کاربرد دارند در فرآیند ساخت و ساز مسکن یا انجام پروژه های عمرانی کاربرد دارند و موجب تسهیل تولید مصالح ساختمانی در سطح وسیع می شود برای اینکه اینگونه مواد قادرند در فرآیند تولید مصالح ساختمانی کاربرد دارد این مواد شیمیایی با توجه به خواست تولید کننده مصالح قادرند چسبندگی در مصالح ساختمانی افزایش یا کاهش دهند لذا مصرف این مواد برای تولید مصالح ساختمانی مورد نیاز است در واقع شیمی ساختمان جزء جدایی ناپذیر از تولید مصالح ساختمانی استفاده می شود در واقع تولید مصالح ساختمانی بدون اینگونه مواد به امری غیر ممکن مبدل شده است.

ارسال نظر

عنوان Title:
نام Name:
ایمیل Email:
7 / 10
از 306 کاربر