سیلیس میکرونیزه

سیلیس میکرونیزه

پارس شیمی | تولید و فروش سیلیس میکرونیزه با کیفیت بی نظیر و به صورت بسته بندی برای تامین نیاز مصرف کنندگان گرامی

سیلیس میکرونیزه

پودر سیلیس میکرونیزه ماده ای معدنی است که بخاطر فرمول شیمیایی و ساختار فیزیکی در صنایع مختلف داخلی و خارجی و صنایع زیربنایی کاربرد پیدا کرده است و هزاران تن از این ماده به بازار عرضه می شود.

فروش سیلیس دانه بندی شده در سایز های متفاوت بنا بر مصارف مختلف قابل تولید می باشد از این رو این ماده معدنی و از جمله سیلیس آمورف هم کاربرد فراوانی در صنعت دارد. مصرف سیلیس در صنایع کاشی و سرامیک, لعاب سازی و تولید شیشه بسیار فراوان است.

 

پودر سیلیس میکرونیزه

سیلیس کاربردی ترین ماده معدنی در بسیاری از صنایع است. با توجه به این که بکار گیری آن در صنایع متفاوت باید در دانه بندی و مش بندی های ریز و درشت صورت گیرد, بنابراین نیاز به کوبش و خردایش دارد.

 

کاربرد سیلیس میکرونیزه

فروش سیلیس که یک کانی معدنی می باشد نقش بسیار مهم و تاثیر گذاری در طیف وسیعی از صنایع دارد. بیشترین کاربرد این ماده در صنایع شیشه سازی و تولید کاشی و سرامیک است. درصد بالایی از مواد به کار رفته در صنایع تولید سرامیک را ماسه یا همان سیلیسیم تشکیل می دهد.

کاربرد های مختلف دیگر آن عبارتند از لعاب سازی, تولید قالب های ریخته گری فلزات, تولید مواد و ترکیبات سدیم دار و عنصر سدیم, تولید ترکیبات سیلیس, تولید سیمان, پاک کنند های صنعتی, صابون و مواد شوینده و پاک کنندگی, تصفیه آب و فاضلاب و غیره.

 

قیمت سیلیس میکرونیزه

قیمت فروش سیلیس بر اساس شرایط مختلفی نظیر دانه بندی ها و بسته بندی های متفاوت قابل تغییر است.

 

تولید کننده سیلیس میکرونیزه

پارس شیمی تولید کننده سیلیس و انواع آن با ارزان ترین قیمت و بهترین کیفیت می باشد.

ارسال نظر

مهدی (نوروزی) : تفاوت میان سیلیس میکرونیزه و مایکرو سیلی ...
2 0
معلومات خوب اما بسیار مختصر بود
عنوان Title:
نام Name:
ایمیل Email:
7 / 10
از 311 کاربر