سولفات آهن آبدار

سولفات آهن آبدار

سولفات آهن آبدار در حقیقت سولفات آهن دو ظرفیتی بوده که رنگ آن سبز است. سولفات آهن آب دار به زاج سبز نیز شهرت دارد و در صورتی که رطوبت آن خشک شود ، بر اثر ترکیب با اکسیژن موجود در هوا به اصطلاح زنگ می زند و رنگ آن به زرد مایل به قهوه ای تبدیل می شود. پس سولفات آهن خشک را سه ظرفیتی می نامند و محصولی متفاوت از زاج سبز است.

سولفات آهن آبدار, فروش سولفات آهن آبدار, خرید سولفات آهن آبدار, قیمت سولفات آهن آبدار, آنالیز سولفات آهن آبدار, تولید سولفات آهن آبدار, تولید کننه سولفات آهن آبدار, تولیدکنندگان سولفات آهن آبدار,

مهم ترین کاربرد سولفات آهن آبدار در کشاورزی است زیرا این ماده به عنوان ارزان ترین کود برای تامین آهن مورد نیاز گیاهان به شمار می رود. همچنین وجود یون سولفات در ساختار آن سبب می شود تا pH خاک های آهکی و شور که رشد گیاهان در آن ها با کندی مواجه است کاهش یابد و در نتیجه سبب افزایش حاصلخیزی خاک می گردد. کود های سولفاته معمولا به راحتی در آب قابلیت انحلال پذیری دارد و می توان آن را در سیستم آبیاری و یا به صورت اسپری بر روی برگ ها استفاده نمود. گروه صنعتی پارس شیمی به عنوان تولید کننده سولفات آهن آمادگی عرضه این محصول را با خلوص 19 تا 20 درصد و با کمترین میزان رطوبت دارد. 

ارسال نظر

عنوان Title:
نام Name:
ایمیل Email:
7 / 10
از 311 کاربر