سولفات آمونیوم ارومیه

سولفات آمونیوم ارومیه

به اطلاع کشاورزان و صنایع وابسته می رساند اگر مایل به خرید سولفات آمونیوم ارومیه می باشید, با کارشناسان گروه صنعتی پارس شیمی تماس حاصل نموده و محصول مورد نظر خود را در مدت زمان مناسب و با قیمت ارزان دریافت نمایید.

سولفات آمونیوم ارومیه, فروش سولفات آمونیوم ارومیه, خرید سولفات آمونیوم ارومیه, قیمت سولفات آمونیوم ارومیه, کود سولفات آمونیوم ارومیه, کود شیمیایی سولفات آمونیوم ارومیه,

مجتمع پتروشیمی ارومیه به عنوان قطب تولید سولفات آمونیوم کشور محسوب می گردد. سولفات آمونیوم ارومیه با دارا بودن 21 درصد ازت و 24 درصد گوگرد در ترکیب خود دارای ترکیبی استاندارد می باشد که جهت استفاده در کشاورزی و صنایع مختلف نظیر تولید فوم های اطفاء حریق و چرم سازی و ... مناسب است. سولفات آمونیوم ارومیه از لحاظ فیزیکی به صورت پودری می باشد و از این نظر با سولفات آمونیوم کریستال ازبک تفاوت دارد. بسته بندی محصول به شکل 50 کیلو گرمی بوده و فروش آن به صورت سهمیه ای انجام می گیرد. اگر مایل به خرید سولفات آمونیوم ارومیه می باشد, با کارشناسان گروه صنعتی پارس شیمی تماس حاصل نموده و محصول مورد نظر خود را در مدت زمان مناسب دریافت نمایید.

ارسال نظر

عنوان Title:
نام Name:
ایمیل Email:
7 / 10
از 311 کاربر