سود پرک گرانول

سود پرک گرانول

پارس شیمی | تولید و فروش سود پرک گرانول و سود سوز آور مایع و جامد در بسته بندی استاندارد با امکان ارسال به کلیه نقاط کشور

سود پرک گرانول 

هیدروکسید سدیم Sodium Hydroxide یا سود پرک Caustic Soda یا سود پرک گرانول یک ترکیب شیمیایی بسیار پر کاربرد در صنایع مختلف می باشد. سود کاستیک یک ماده چربی بر بسیار قوی می باشد که برای چربی زدایی و شستشو در صنایع متفاوت به کار می رود. سود سوز آور مایع که ماده اولیه در تولید مواد شوینده و دترجانت ها می باشد به سود مایع 50 درصد نیز معروف است. کاستیک سودا یا سود مایع صادراتی در مجتمع پتروشیمی تولید شده و در بشکه های 220 لیتری برای صادرات آماده عرضه می شود. سود سوزآور در اشکال متفاوتی وجود دارد که عبارنتد از سود پرک 99 درصد, سود مایع 50 درص, سود پرک گرانوله که هر کدام برای مصرف خاصی بکار گرفته می شود.

سود پرک در کارخانجات برای شتشو و رسوب زدایی لوله ها, چربی زدایی ماشین آلات و شست و شوی سطوح مختلف استفاده می شود. سود سوز آور مایع و جامد در صنایع چرم سازی, صنایع نفت و گاز و پتروشیمی, تولید صابون, شامپو, شوینده ها و چربی بر ها  کاربرد دارد.

 

سود پرک گرانول چیست

سود مایع کاستیک 50 درصد یا 33 درصد به عنوان ماده اولیه تولید سود پرک 98 درصد و سود پرک گرانول مورد استفاده قرار می گیرد. کاستیک سودا مایع و جامد هر از لحاظ انحلال در آب کاملا محلول می باشد و به راحتی قابل استفاده در هر صنعتی هستند.

سود پرک یا سود سوز آور جامد با فرمول شیمیایی NaOH یکی از مهم ترین مواد شیمیایی جهان است. در حقیقت سود سوزآور یا همان هیدروکسید سدیم Sodium Hydroxide امروزه پر مصرف ترین ماده شیمیایی در دنیا شناخته می شود.سالیانه در حدود میلیون ها لیتر سدیم هیدروکساید در جهان تولید می شود.

پارس شیمی | تولید و فروش سود پرک گرانول و سود سوز آور مایع و جامد

ارسال نظر

عنوان Title:
نام Name:
ایمیل Email:
7 / 10
از 311 کاربر