سود مایع

سود مایع

کاستیک سودا | سود سوز آور مایع | سود کاستیک | هیدروکسید سدیم | Caustic Soda

پارس شیمی | بزرگ ترین تولید کننده و فروشنده سود مایع 50 درصد با بهترین کیفیت و ارزان ترین قیمت در بسته بندی بشکه ای و یا به صورت فله ای (تانکر) برای استفاده در صنایع و کارخانجات داخلی و نیز فروش سود مایع صادراتی تحویل فوب بنادر کشور به منظور ارسال به کلیه نقاط جهان 

سود مایع, سود کاستیک, سود سوزآور, سود سوزاور

سود مایع چیست

سود مایع 50 درصد نوعی نمک قلیایی با مصرف بالایی در صنایع مختلف و متفاوت است. سود مایع ماده شیمیایی می باشد که محصول تولیدی پتروشیمی بوده و مورد نیاز بسیاری از صنایع تولیدی و خدماتی است. ماده اولیه در تولید سود مایع, نمک می باشد که طی فرایند شیمیایی به کاستیک سودا تبدیل می شود. سود مایع بهترین ماده چربی بر و رسوب زدا می باشد که در تولید مواد شوینده و پاک کننده و رسوب بر کاربرد فراوانی دارد.

 


ویدئوی نمایش کارخانه تولید سود مایع

کاربرد سود مایع کاستیک

سود مایع در اکثر صنایع مورد استفاده قرار می گیرد اما بیشترین مصرف آن در صنعت تولید کاغذ و مقوا می باشد در صنایع کاغذ چیزی در حدود یک چهارم کل فروش سود مایع به کار گرفته می شود. سالیانه بیش از ده ها میلیون تن سود کاستیک مایع در جهان تولید می شود که این میزان به مصرف صنایع مختلف و مصارف خانگی می رسد. از سود مایع Caustic Soda در تولید صابون, شامپو و مواد شوینده و پاک کننده نیز بسیار زیاد بهره گرقته می شود.

 

فروش سود مایع صادراتی

سود مایع کاستیک در بشکه 220 لیتری و بر روی پالت بسته بندی شده و آماده تحویل فوب FOB هر یک از بنادر کشور با انجام امور صادراتی می باشد. فروش سود مایع صادراتی که دارای کیفیت درجه یک می باشد و با آنالیز سود سوزآور و سود کاستیک msds ارائه می شود. سود سوزاور مایع ماده اولیه در تولید سود پرک 98 درصد بوده و با تبخیر کردن مایعات آن و افزایش خلوص محصول, سود جامد پرک تولید می شود.

 

آنالیز سود مایع 50 درصد 

 
Liquid Caustic Soda Analysis
نتیجه  واحد  روش آزمایش   عنوان  ردیف
 50  %  ISIRI 2530  NaOH  1
 0.002  %  ISIRI 2535  NaCl  2
 0.12  %  ISIRI 2533  Na2CO3  3
 0.33  ppm  ISIRI 2537  Fe  4
 Low than detection limit  ppm  ISIRI 364  Na2SO4  5
 Low than detection limit  ppm  ISIRI 364  SiO2  6
 Low than detection limit  ppm  ISIRI 364  Al2O3  7
 Low than detection limit  ppm  ISIRI 364  Hg  8
 Low than detection limit  ppm  ISIRI 364  As2O3  9
 0.062  ppm ISIRI 364   Heavy Metals Pb  10

 

قیمت سود مایع

قیمت سود سوزاور مایع بر اساس موارد و مالفه های مختلفی تعیین می گردد. اولین مورد, خلوص محصول است زیرا سود کاستیک مایع در دو گرید 33 درصد و 50 درصد تولید می شود. همچنین مواردی چون نوع بسته بندی, محل تحویل کالا, میزان سفارش و ... نیز در قیمت کاستیک سودا مایع ماثر است.

 

حمل و نقل و انبارداری سود مایع

سدیم هیدروکسید یا سود سوزآور مایع یک نمک قلیایی بسیار واکنش پذیر است. این ماده در صورتی که در معرض هوای آزاد قرار گیرد, تمایل زیادی به جذب رطوبت محیط دارد که همین امر سبب کاهش خلوص آن می شود. همچنین جاذب گاز دی اکسید کربن نیز می باشد و در اثر آن تبدیل به کربنات سدیم شده و کم کم حالت جامد به خود می گیرد.

برای نگهداری سود مایع 50 درصد باید توجه داشت که این ماده باید در دمای 15 تا 55 درجه سانتی نگهداری شود. اگر دمای سود کاستیک مایع به بیش از 55 درجه افزایش یابد, سبب ایجاد خوردگی در دیواره های مخزن نگهداری می شود. همچنین اگر دمای آن به زیر 15 درجه سانتیگراد کاهش یابد شروع به سفت شدن می نماید.

ارسال نظر

مطهرنیا : سود مایع بشکه ای
6 0
سود مایع در بشکه 220 لیتری تحویل گیلان قیمت بدین
فخرایی : سود مایع 33
1 0
سود مایع 33 درصد هم تولید می کنین؟
مدیریت : پاسخ
1 0
خیر
شرکت پرهام تجار ... : سود مایع 50 درصد
1 0
ما یک شرکت صادر کننده هستیم و 24 تن سود مایع 50 درصد داخل بشکه نیاز داریم. لطفا اعمال قیمت بفرمایید.
امرایی : روش تولید سود مایع
1 1
سود مایع چطور تولید می شه؟/س
مهندس جواهری : @امرایی - تولید سود مایع
0 1
سود مایع از نظر صنعتی که به روش الکترولیز نمک تولید میشه ولی قبلا کربنات سدیم رو با هیدروکسید کلسیم واکنش می دادن.
عنوان Title:
نام Name:
ایمیل Email:
7 / 10
از 310 کاربر