سودپرک

سودپرک

در گروه تولیدی و صنعتی پارس با استفاده از تجهیزات مدرن و خط تولید پیشرفته ، اقدام به تولید و فروش سودپرک بسیار با کیفیت و با خلوص 98 تا 99 درصد شده و این محصول پر کاربرد و مهم صنعتی با قیمت بسیار ارزان در اختیار مصرف کنندگان گرامی قرار می گیرد.

سودپرک, فروش سودپرک, خرید سودپرک, قیمت سودپرک, تولید سودپرک, تولید کننده سودپرک, تولیدکنندگان سودپرک, فروشنده سودپرک, سودپرک 98, سودپرک 99, سودپرک نیروکلر, سودپرک گهر, سودپرک بندرامام,  

سودپرک چیست

سود پرک ماده ای جامد است که دارای رنگ سفید بوده و به صورت خالص ، به راحتی در آب حل می شود بدون اینکه مواد ته نشین ایجاد نماید. همچنین این ماده جاذب رطوبت هوا است که در نتیجه باید آن را در بسته بندی مناسبی نگهداری نمود تا دچار کاهش کیفیت نگردد. اهمیت سود پرک در زندگی انسان بسیار زیادی بوده و به میزان زیادی در صنایع مختلف استفاده می شود. قدرت بالای پاک کنندگی و چربی بری و همچنین pH بسیار بالا از جمله ویژگی های بسیار کاربردی سود پرک است. همچنین صنعت تولید کاغذ بیشترین استفاده را این ماده می برد به صورتی که در حدود یک سوم کل سود پرک تولید شده در جهان در این صنعت مصرف می شود. در گروه تولیدی و صنعتی پارس با استفاده از تجهیزات مدرن و خط تولید پیشرفته ، اقدام به تولید و فروش سودپرک بسیار با کیفیت و با خلوص 98 تا 99 درصد شده و این محصول پر کاربرد و مهم صنعتی با قیمت بسیار ارزان در اختیار مصرف کنندگان گرامی قرار می گیرد.

ارسال نظر

عنوان Title:
نام Name:
ایمیل Email:
7 / 10
از 311 کاربر