سنگ نمک از کجا بدست می آید

سنگ نمک از کجا بدست می آید

دانشجویان و علاقه مندان و خریداران نمک چنانچه مایلید اطلاعات مختلف و مفیدی در مورد نمک مانند اطلاعات فنی و اینکه سنگ نمک از کجا بدست می آید و روش های مختلف فراوری این ماده چگونه است و چه کاربرد ها و مصارفی در صنایع مختلف تولیدی دارد می توانید از بخش نمک سایت پارس شیمی استفاده نمایید.

سنگ نمک از کجا بدست می آید

سنگ نمک از کجا بدست می آید ؟

سنگ نمک از معدن نمک به دست می آید و از آن برای تولید مواد شیمیایی مختلف و موادی که جزء مشتقات سدیم و کلر می باشند استفاده می شود. یکی از مهم ترین مواد شیمیایی که از نمک برای تولید آن به میزان بسیار زیادی استفاده می گردد, سود سوز آور می باشد. همچنین ماده اولیه در تولید گاز کلر نیز, سنگ نمک است. گاز کلر مهم ترین ماده برای تصفیه آب آشامیدنی است.

سنگ نمک برای اینکه در صنایع مختلف استفاده شود نیاز به کوبش و فراوری دارد. انواع مختلف نمک صنعتی عبارتند از نمک صدف و نمک نخودی و نمک شکری و نمک پودری و نمک حفاری چاه نفت. از سنگ نمک همچنین برای تغذیه دام در دامداری ها نیز استفاده می شود.

دانشجویان و علاقه مندان و خریداران نمک چنانچه مایلید اطلاعات مختلف و مفیدی در مورد نمک مانند اطلاعات فنی و اینکه سنگ نمک از کجا بدست می آید و روش های مختلف فراوری این ماده چگونه است و چه کاربرد ها و مصارفی در صنایع مختلف تولیدی دارد می توانید از بخش نمک سایت پارس شیمی استفاده نمایید.

ارسال نظر

علی : هاللگبکبزکل
0 1
🌹عالی بود خیلی پُرکاربردبود از شما ممنونم🌹
عنوان Title:
نام Name:
ایمیل Email:
7 / 10
از 311 کاربر