سایت مجتمع فسفات اسفوردی بافق

سایت مجتمع فسفات اسفوردی بافق

فروش خاک فسفاته پودری 37 درصد با خلوص و کیفیت عالی و ارزان ترین قیمت و امکان ارسال به کلیه نقاط کشور در اسرع وقت

سایت مجتمع فسفات اسفوردی بافقسایت مجتمع فسفات اسفوردی بافق

خاک فسفات یک کانی معدنی می باشد که بخش نا چیزی از پوسته زمین را تشکیل می دهد و در نتیجه ماده ای کم یاب است اما هم زمان ماده ای بسیار پر مصرف می باشد و به عنوان یک ماده اولیه تولید انواع کود های شیمیایی کشاورزی و به خصوص کود های فسفاته یا کود های فسفر به کار گرفته می شود. همچنین خاک فسفات ماده اصلی و ماده اولیه و ضروری تولید اسید فسفریک است که به این منظور, خاک فسفاته را با اسید سولفوریک شستشو داده و طی یک فرایند شیمیایی اسید فسفریک تولید می شود.

 

فروش خاک فسفات

خاک فسفاته از معدن خاک فسفات استخراج می شود. در مرحله بعد کوبیده شده و پودر می شود تا زمانی که در اختیار مصرف کنند گان قرار می گیرد دیگر نیازی به کوبش نداشته باشد تا هزینه مازادی را به مصرف کننده تحمیل کند. خاک فسفات پارس شیمی دارای خلوص 35 تا 40 در صد می باشد که از این لحاظ دارای خلوص بسیار بالایی برای تولید کود های کشاورزی و مواد شیمیایی می باشد.

 

 

معدن خاک فسفات

خاک فسفات یک ماده معدنی بسیار کم یاب در پوسته زمین می باشد و از این نظر معدن فسفات بسیار کمی نیز در تعداد معدودی کشور برای استخراج این ماده وجود دارد. در ایران نیز 2 الی 3 معدن فسفات در اطراف شهر یزد وجود دارد که تمام خاک فسفات منطقه خاور میانه را تامین می کند. سایت مجتمع فسفات اسفوردی بافق و معدن فسفات چادرملو جزء معادن ایران هستند. معادن دیگری نیز وجود دارند اما از خلوص مناسبی برای تولید کود های شیمیایی و مواد شیمیایی و اسید ها بر خوردار نیستند.

ارسال نظر

عنوان Title:
نام Name:
ایمیل Email:
7 / 10
از 311 کاربر