خرید و فروش تالک

خرید و فروش تالک

خرید و فروش تالک به صورت کلوخه و پودری در دانه بندی های مختلف از مش 50 تا پودر تالک میکرونیزه به صورت بسته بندی شده در کیسه های 25 کیلویی برای مصارف داخلی و در کیسه جامبوبگ برای امور صادراتی انجام می شود. 

خرید و فروش تالک

تالک نوعی ماده معدنی است که به دلیل دارا بودن مشخصات فیزیکی و شیمیایی خاصی از آن در صنایع مختلف استفاده می شود. این ماده دارای رنگ سفید قوی می باشد و در حالت خالص بسیار نرم است. همچنین دارای ویژگی های انبساطی و انقباضی خاصی بوده که در تولید سرامیک بسیار مفید است. در کاغذ سازی پودر میکرونیزه تالک به منظور ایجاد رنگ سفید و مات و همچنین تنظیم خلل و فرج مناسب سود برده می شود. 

سنگ تالک از نوع کانی های دگرگونی بوده و معمولا در طبیعت در ترکیب با آهک یا کربنات کلسیم یافت می شود و نیاز به خالص سازی دارد. تالک از نظر شیمیایی نوعی سیلیکات منیزیم آبدار می باشد به همین خاطر در صورتی که در میان انگشتان دست فشرده شود به راحتی خورد شده و حالت چربی را ایجاد می کند. خرید و فروش تالک به صورت کلوخه و پودری در دانه بندی های مختلف از مش 50 تا پودر تالک میکرونیزه به صورت بسته بندی شده در کیسه های 25 کیلویی برای مصارف داخلی و در کیسه جامبوبگ برای امور صادراتی انجام می شود. 

ارسال نظر

عنوان Title:
نام Name:
ایمیل Email:
7 / 10
از 311 کاربر