خرید هیدروکسید سدیم

خرید هیدروکسید سدیم

به منظور خرید هیدروکسید سدیم مایع و سود پرک با ارزان ترین قیمت و  کیفیت صادراتی با کارشناسان سایت پارس شیمی تماس حاصل فرمایید.

خرید هیدروکسید سدیم, قیمت خرید هیدروکسید سدیم, خرید هیدروکسید سدیم مایع, خرید هیدروکسید سدیم پرک, خرید هیدروکسید سدیم جامد, خرید هیدروکسید سدیم صادراتی

هیدروکسید سدیم مایع Sodium Hydroxide liquid که به سود مایع 50 درصد نیز شهرت دارد به عنوان ماده اولیه در تولید سود کاستیک پرک یا سود پرک 99 درصد طی یک فرایند تبخیر مورد استفاده قرار می گیرد. البته این فرایند باید در شرایط خاصی صورت گیرد زیرا کاستیک سودا مایع جاذب گاز کربنیک موجود در محیط است و در صورتی که با گاز دی اکسید کربن ترکیب شود, کربنات سدیم تولید می شود. سالانه در حدود ده ها میلیون تن هیدروکسید سدیم به تولید می رسد و در صنایع مختلف نظیر صنایع پتروشیمی, صنایع غذایی و تولید کاغذ و پارچه به مصرف می رسد.

 

خرید هیدروکسید سدیم

هیدروکسید سدیم مایع معمولا در مخازن فلزی و در دمای بین 15 تا 55 درجه سانتی گراد حمل و نگهداری می شود. اگر دمای مخرن نگه داری و یا بشکه بیش از 55 درجه سانتی گراد شود ممکن است سبب ایجاد خوردگی بر دیواره های ظرف شود. بهترین مواد برای ساخت مخازن حمل و نقل و نگه داری سود کاستیک, استیل ضد زنگ و نیکل می باشد که برای نگه داری از هیدروکسید سدیم در دمای 55 درجه سانتی گراد نیز مناسب است. در دمای کمتر از 15 درجه سانتی گراد کم کم کاستیک سودا شروع به یخ زدن می کند. یخ زدن موجب سفت شدن و افزایش ویسکوزیته آن می شود. اگر دمای محیطی که مخزن های سود سوز آور در آن نگه داری می شود کمتر از 15 درجه سانتی گراد شود نیاز به یک منبع گرمایی وجود دارد.

ارسال نظر

عنوان Title:
نام Name:
ایمیل Email:
7 / 10
از 311 کاربر