خریدار سولفات روی

خریدار سولفات روی

به اطلاع فعالان بخش کشاورزی می رساند چنانچه خریدار سولفات روی با کیفیت بالا و به صورت پودری و یا کریستال می باشید و در نظر دارید این محصول را با قیمت ارزان خریداری نمایید با بخش بازرگانی گروه صنعتی پارس شیمی تماس حاصل فرمایید.

خریدار سولفات روی

بخش کشاورزی مهم ترین مصرف کننده و خریدار سولفات روی می باشد که از این ماده به عنوان یک کود کشاورزی برای افزایش حاصلخیزی خاک و بهبود شرایط گیاهان استفاده می نماید. همچنین در تولید رنگ, چرم سازی و داروسازی نیز دارای مصرف است. به اطلاع فعالان بخش کشاورزی می رساند چنانچه خریدار سولفات روی با کیفیت بالا و به صورت پودری و یا کریستال می باشید و در نظر دارید این محصول را با قیمت ارزان تهیه نمایید با بخش بازرگانی گروه صنعتی پارس شیمی تماس حاصل فرمایید.

 

کلمات مرتبط : فروش سولفات روی - سولفات روی در کشاورزی - سولفات روي 22 و 34 - سولفات روی 7 آبه - قیمت کود سولفات روی - کود شیمیایی سولفات روی - نحوه مصرف کود سولفات روی

گروه صنعتی پارس شیمی آماده تولید و فروش کود سولفات روی هفت آبه با خلوص 22% تا 34 درصد در بسته بندی 25 کیلوگرمی به منظور استفاده در مصارف کشاورزی و باغداری را می باشد.

ارسال نظر

عنوان Title:
نام Name:
ایمیل Email:
7 / 10
از 311 کاربر