وب سایت مسیر جاری » فسفاتخاک فسفات

خاک فسفات

خاک فسفات

پارس شیمی بزرگ ترین تولید کننده خاک فسفات آماده تامین و فروش خاک فسفات با کیفیت صادراتی به صورت پودری  و با خلوص 37 درصد می باشد. چنانچه مایل به خرید خاک فسفات با بهترین کیفیت و ارزان ترین قیمت و دریافت در محل مورد نظر خود می باشید با ما تماس حاصل نمایید.

خاک فسفات

خاک فسفات چیست

خاک فسفات Phosphate ماده ای معدنی و غنی از فسفر با عیار بسیار بالا و کیفیت عالی و مورد نیاز صنایع کود سازی و تولید کنندگان اسید و صنایعی که به فسفر بالا نیاز دارند می باشد. مهم ترین کاربرد خاک فسفات در تولید کود های فسفات می باشد. همچنین تولید اسید فسفریک نیز از شسته شدن خاک فسفاته توسط اسید سولفوریک حاصل می شود.

 

معدن خاک فسفات

فسفات موجود در پوسته زمین بر خلاف آهن و کربنات کلسیم, بسیار کم و ناچیز است. تعداد محدودی کشور در جهان وجود دارند که دارای معدن فسفات می باشند. چین بزرگ تولید کننده فسفات در دنیاست. پس از این کشور, کشور های کانادا, روسیه, آمریکا و چند کشور آفریقایی نظیر مراکش نیز در زمره تولید کنندگان خاک فسفات قرار دارند. در خاورمیانه فقط 2 الی 3 معدن خاک فسفاته در ایران و سوریه وجود دارد که نیاز این منطقه را تامین می کنند.

معدن فسفات اسفوردی

خاک فسفات, فروش خاک فسفات, خرید خاک فسفات, قیمت خاک فسفات, تولید کننده خاک فسفات, خاک فسفات اسفوردی, خاک فسفات چادرملو, معدن خاک فسفات, خاک فسفات یزد

فروش خاک فسفات و مصارف آن

خاک فسفاته منبع غنی فسفر می باشد و بیشتر برای تولید کود های فسفر همچون سوپر فسفات ساده و تریپل, دی آمونیوم فسفات, بیو فسفات طلایی و سایر انواع کود فسفاته مورد استفاده می باشد. فسفات همچنین برای تولید اسید فسفریک نیز در حجم بسیار بالا استفاده می گردد.

 

معدن خاک فسفات یزد

خاک فسفاته پارس شیمی یکی از بهترین های این ماده از نظر خلوص به حساب می آید. خلوص آن در حدود 35 تا 40 درصد فسفات می باشد. از طرفی برای سهولت استفاده تولید کنند گان محترم, خاک فسفاته پارس شیمی به صورت پودر شده تولید می شود تا نیازی به کوبش توسط مصرف کنندگان نهایی وجود نداشته باشد.

 

خرید خاک فسفات و ارسال آن

خاک فسفاته در کامیون های کپرسی و با چادر کشی به صورت فله حمل می گردد و قابل تحویل در تمام نقاط ایران می باشد. همچنین در صورت نیاز, خاک فسفات صادراتی نیز به صورت اظهار شده و پلمپ شده و امکان تحویل در بنادر کشور آماده تحویل می باشد.

چنانچه قصد خرید خاک فسفات را دارید با بخش بازرگانی گروه صنعتی پارس شیمی به شماره 02133324980 تماس حاصل فرمایید.

 

کاربرد های خاک فسفات

  • مهم ترین مورد مصرف فسفات در تولید انواع کود های شیمیایی به خصوص کود های فسفره می باشد که مهم ترین منبع تامین فسفر گیاهان است.
  • تولید اسید فسفریک با استفاده از سنگ معدن فسفات است.

ارسال نظر

جهان کشت : خاک فسفات کود سازی
19 7
با سلام. مقدار 500 تن خاک فسفات پودری برای تولید کود نیاز داریم. لطفا شرایط را اعلام بفرمایید.
ناشناس : خاک فسفات
6 0
عالی بود.
feyzi : خاک فسفات صادراتی
6 1
خاک فسفات صادراتی به صورت فله عرضه می شود یا بسته بندی. و اگر بسته بندی هست به چه شکلی
ناشناس : خاک فسفات
4 4
من خاک فسفات با خلوص بالا می هوام
میرزایی : فروش خاک فسفات
6 0
ارسال خاک فسفات از کدوم شهر هست؟
میرکریمی : فسفات
1 0
کلوخه خاک فسفات هم دارید؟
مظلومی : خاک فسفات
5 0
ما برای تولید انواع کود فسفات و کود کشاورزی نیاز به تهیه 150 تن خاک فسفات پودری با کیفیت داریم. لطفا مشخصات محصولتان و برای ما ایمیل فرمایید. تشکر
مروی : خاک فسفات
6 0
با سلام و آرزوی توفیق. به میزان 500 تن خاک فسفات برای صادرات درخواست داریم. لطفا قیمت و شرایط را ایمیل بفرمایید.
مقیمی : خاک فسفات
3 0
بسیار خووب
میراحمد : خاک فسفاته
4 0
نیازمند خاک فسفاته برای استان بوشهر
محمدرضا : خاک فسفات
6 0
باسلام. خاک فسفات با درصد بالای فسفات میخواهم. لطفا آنالیز ارسال کنید. با قیمت
جبار عبد الرزاق : صادرات خاک فسفات
3 0
صادرات خاک فسفات برای عراق هم ممکن می باشد؟
پروایی : معدن فسفات
2 0
معدن خاک فسفات شما در یزد قرار داره؟
فرهادبرارجانی : نیاز به خاک فسفات باخلوص 37% چه قیمت است ...
5 3
نظر شما چیست (Write a Comment) ؟
حسن مالداری : خریدار خاک فسفات
7 1
سلام قیمت خاک فسفاته چند ه است با چه عیار وپودری هست یا کلوخه برای کود سازی می خواهم ونحوه خریداری چگونه است از کجا بار گیری می شود. برای خراسان جنوبی می خواهم. اگه لطف کنید ممنون می شوم. حسن مالداری
عنوان Title:
نام Name:
ایمیل Email:
7 / 10
از 311 کاربر