تولید کنندگان پارافین در ایران

تولید کنندگان پارافین در ایران

پارس شیمی به عنوان یکی از تولید کنندگان پارافین در ایران آمادگی تامین نیاز صنایع مختلف را به پارافین تولید داخل و وارداتی به هر میزان به صورت مایع و جامد و در انواع فلش پوینت جهت مصارف داخلی و یا امور صادراتی دارد.

تولید کنندگان پارافین در ایران 

پارافین مایع و جامد

پارافین نوعی هیدروکربن تولید شده در پتروشیمی می باشد که به صورت مایع و جامد عرضه می گردد و از آن به صورت گسترده در مصارف مختلف سود برده می شود. به علت استفاده گسترده از این ماده, در گرید های مختلف غذایی, صنعتی و بهداشتی تولید می شود که عبارتند از :

پارافین بهداشتی : برای تولید انواع کرم ها مورد استفاده قرار می گیرد و ماده اولیه تولید لوسیون ها است. در تولید واکس مو نیز کاربرد داشته و برای انجام پارافین درمانی Paraffin Treatment از آن سود برده می شود.

پارافین خوراکی : به منظور تولید افزودنی های خوراکی دارای کاربرد است. همچنین برای تغذیه دام به منظور جلوگیری از مشکلات گوارشی در گاوداری ها مورد استفاده قرار می گیرد.

پارافین صنعتی : برای پوشش دهی چوب, کاغذ, پارچه و کبریت کاربرد دارد. به عنوان خوراک پتروشیمی ها نیز استفاده می شود و در تولید لاستیک و پلاستیک و روغن های فشار بالا و روان کننده ها به صورت گسترده ای مصرف می گردد.

ارسال نظر

عنوان Title:
نام Name:
ایمیل Email:
7 / 10
از 311 کاربر