تولید کنندگان پارافین

تولید کنندگان پارافین

پارس شیمی به عنوان یکی از وارد کنندگان و تولید کنندگان پارافین آمادگی تامین نیاز صنایع مختلف تولیدی و خدماتی مصرف کننده پارافین و همچنین صادر کنندگان این ماده فراوری شده را به هر میزان و با کیفیت های متفاوت دارد.

 تولید کنندگان پارافین, تولید کنندگان پارافین مایع, تولید کنندگان پارافین جامد, تولید کنندگان پارافین بهداشتی, تولید کنندگان پارافین خوراکی, تولید کنندگان پارافین صنعتی,

تولید کنندگان پارافین برای تولید این ماده از نفت و یا ذغال سنگ استفاده می نمایند. پارافین واکس همان گونه که از نام آن مشخص است, یک ماده شیمیایی روغنی شکل بوده که از ترکیب گروهی از هیدروکربن ها تولید شده است. از نظر ظاهری سفید رنگ و بدون بو و طعم خاصی بوده و در دمای کمتر از 37 درجه سانتی گراد به صورت جامد است. نقطه جوش آن در دمای 370 درجه سانتی گراد بوده و از نظر شیمیایی دارای خاصیت قلیایی می باشد.

بسته بندی پارافین برای عرضه به بازار های مصرف به صورت بشکه 220 لیتری و یا بلوک ها مکعبی شکل می باشد که به صورت لایه ای بسته بندی می گردد. یکی از معروف ترین انواع آن, پارافین کلره است که به صورت گسترده ای در ایران به عنوان ماده اولیه بسیاری از صنایع و با خلوص 52 درصد عرضه می گردد. پارافین به صورت مایع و جامد تولید شده و دارای فلش پونیت های متفاوتی می باشد که عموما از 120 تا 200 می باشد.

 

تولید کنندگان پارافین

پارس شیمی به عنوان یکی از وارد کنندگان و تولید کنندگان پارافین آمادگی تامین نیاز صنایع مختلف تولید و خدماتی مصرف کننده پارافین و همچنین صادر کنندگان این ماده فراوری شده را به هر میزان و با کیفیت های متفاوت دارد.

ارسال نظر

عنوان Title:
نام Name:
ایمیل Email:
7 / 10
از 311 کاربر