تولید سود پرک در ایران

تولید سود پرک در ایران

پارس شیمی | تولید و فروش سود سوزآور و تولید سود پرک در ایران

 تولید سود پرک در ایران

سود پرک کاستیک و سود مایع 50 درصد یک ماده شیمیایی می باشد که محصول تولید شده به وسیله پتروشیمی ها می باشد. تولید سود سوز آور در جهان بسیار زیاد و در حجم بالا می باشد. سود کاستیک مهم ترین و پر مصرف ترین ماده شیمیایی موجود در جهان است به گونه ای که در طول هر سال ده ها میلیون تن کاستیک سودا در سراسر دنیا تولید و مصرف می شود. مصرف بسیار زیاد سود سوز آور به علت قدرت زیاد این ماده در چربی زدایی می باشد زیرا سود مایع 50 درصد و سود پرک 98 درصد نوعی نمک قلیایی می باشد که خاصیت رسوب زدایی بالایی داشته و در تمام صنایع امکان مصرف آن وجود دارد.

سود سوزاور به شدت قدرت جذب آب و دی اکسید کربن موجود در محیط را دارد که این موضوع باعث کاهش خلوص کاستیک سودا می شود. بنابراین باید سود جامد را در کیسه های دو جداره و کاملا بسته قرار داد تا این اتفاق نیفتد. سود سوز آور مایع و جامد درصنایع مختلفی کاربرد دارد. بیشترین میزان و حجم تولید شده سود پرك در صنایع کاغذ سازی و تولید کاغذ و مقوا مورد استفاده قرار می گیرد. طبق محاسبات انجام شده چیزی در حدود 25 درصد یا یک چهارم کل سود پرك تولید شده در این بخش مورد استفاده قرار می گیرد.

از آنجا که سود پرک یک چربی بر قوی می باشد بنا براین از آن به میزان زیادی در تولید صابون و مواد شوینده و پاک کننده و رسوب زدا مورد استفاده می باشد. سود سوزآور یک چاه باز کن بسیار قوی می باشد که در کارخانجات و مصارف خانگی برای رسوب زدایی لوله ها به کار می رود.

ارسال نظر

عنوان Title:
نام Name:
ایمیل Email:
7 / 10
از 311 کاربر