تولید اکسید روی

تولید اکسید روی

پارس شیمی | تولید اکسید روی با کیفیت بسیار عالی و خلوص 89 تا 99 درصد مناسب برای استفاده در صنایع مختلف و گرید های صنعتی و دارویی و غذایی در بسته بندی کیسه جامبو بگ جهت مصرف در کارخانجات داخلی و تولید اکسید روی صادراتی

تولید اکسید روی, تولید پودر اکسید روی, تولید اکسید روی خوراکی,

تولید اکسید روی به روش های مختلفی امکان پذیر است. این ماده از ترکیب اتم های اکسیژن و روی تشکیل شده و به صورت ZnO می باشد. با توجه به نوع کاربردی که اکسید زینک در صنایع مختلف دارد, امکان تولید این ترکیب با خلوص مختلف از 89 تا 99 درصد امکان پذیر است که این تفاوت بستگی به نوع مصرفی دارد که از آن استفاده می گردد.

تولید اکسید روی به منظور استفاده در لاستیک سازی دارای کارایی های فراوانی می باشد زیرا اکسید زینک دارای خاصیت ضد قارچی و ضد اشعه های مضرر خورشید می باشد و موجب افزایش عمر لاستیک می شود.

در صنایع بهداشتی از تولید اکسید روی به منظور تولید انواع دئودورانت و مواد ضد بوی عرق استفاده می شود زیرا اکسید زینک یک ماده ضد باکتری می باشد. همچنین برای تولید انواع لوسیون ها از جمله کرم های ضد آفتاب کاربرد دارد زیرا دفع کننده اشعه UV است. 

 

پارس شیمی | تولید اکسید روی با کیفیت بسیار عالی و خلوص 89 تا 99 درصد مناسب برای استفاده در صنایع مختلف و گرید های مختلف صنعتی و دارویی و غذایی در بسته بندی کیسه جامبو بگ جهت مصرف در کارخانجات داخلی و تولید اکسید روی صادراتی

ارسال نظر

عنوان Title:
نام Name:
ایمیل Email:
7 / 10
از 311 کاربر