وب سایت مسیر جاری » مواد معدنیبالکلی

بالکلی

بالکلی

پارس شیمی | فروش بالکلی کائولنی با کیفیت و خلوص سفارشی و قیمت مناسب جهت استفاده در کلیه صنایع تولیدی و بازرگانی مرتبط به صورت کلی و در حجم بالا جهت صادرات به دیگر کشور ها

بالکلی, خاک بالکلی, فروش بالکلی, بالکلی چیست,

بالکی چیست

بالکلی نوعی خاک رس رسوبی کائولن است که معمولا دارای 20 تا 80 درصد کائولن, 10 تا 25 درصد میکا و 6 تا 65 درصد کوارتز است. این ماده در بسیاری از معادن نظیر معدن ذغال سنگ به صورت رسوبی یافت می شود. این ماده از نظر ظاهری به صورت سفال سفید رنگ است. بزرگ ترین معادن آن در کشور های انگلیس و ایالات متحده وجود دارد.

دلیل نام گذاری این ماده به قرن ها پیش که آن را به صورت دستی از معادن برداشت می کرده اند باز می گردد. در آن زمان بالکلی را به صورت بلوک های 15 تا 17 کیلوگرمی برداشت می کردن که پس از جابجایی, گوشه های آن گرد شده و به همین دلیل آن را "رس توپی" یا بالکلی می نامند.

 بالکلی, خاک بالکلی, فروش بالکلی, بالکلی چیست,

فروش بالکلی

فروش بالکلی کائولنی با کیفیت و خلوص سفارشی و قیمت مناسب جهت استفاده در کلیه صنایع تولیدی و بازرگانی مرتبط به صورت کلی و در حجم بالا جهت صادرات به دیگر کشور ها

 

موارد مصرف و کاربرد های بالکلی

این ماده در گذشته دارای کاربرد های ساده ای چون ساخت ظروف سفالی بوده است اما امروزه از آن به عنوان یک ماده کمکی برای بهبود شرایط الاستیکی و تثبیت رئولوژیک سرامیک استفاده می شود. 

ارسال نظر

عنوان Title:
نام Name:
ایمیل Email:
7 / 10
از 311 کاربر