اکسید روی برای پوست

اکسید روی برای پوست

پارس شیمی | عرضه بهترین کیفیت و ارزان ترین قیمت اکسید روی برای پوست

اکسید روی برای پوست 

اکسید روی Zinc Oxide پودری نرم و سفید رنگ می باشد که از گذشته های دور توسط انسان شناسایی شده و برای زخم ها و ضدعفونی چشم مورد استفاده قرار می گرفته است.

اکسید زینک دارای ویژگی های خاص و مهمی است که از آن برای تولید محصولات مختلف حقاظت از پوست بدن استفاده می شود.

این ترکیب دارای رنگ سفید بوده و قدرت بالایی در دفع اشعه UV دارد بنابر این استفاده از آن در تولید کرم های ضد آفتاب بسیار فرا گیر است. ماده اولیه و اصلی تولید کنندگان کرم های ضد آفتاب اکسید زینک می باشد که بدون آن تولید این گونه کرم ها ممکن نیست.

هم چنین ZnO دارای خواص ضد باکتری و ضد قارچی می باشد که این ویژگی باعث استفاده فراوان از آن در تولید دئودورانت ها و مواد ضد بوی بد بدن شده است. پودر اکسید روی را می توان یه صورت مستقیم بر روی بدن و داخل کفش استفاده کرد.

زینک اکسید دارای مولکول های بزرگی می باشد و به همین خاطر توسط پوست بدن جذب نمی شود بنا براین از آن برای تولید انواع کرم ها و لوسیون ها استفاده می شود.

اکسید روی یه روش های مختلفی تولید می گردد که از آن جمله می توان به روش غیر مستقیم یا فرانسوی و نیز روش مستقیم یا آمریکایی اشاره کرد. همچنین روش های دیگری هم وجود دارد که برای تولید نانو ساختار های روی و تولید خلوص بسیار بالا از این ماده مورد استفاده قرار می گیرد مانند روش شیمیایی مرطوب و روش تولید آزمایشگاهی

ما آمادگی تامین زینک اکسید با کیفیت و قیمت استثنایی و ارسال به کلیه شهر های کشور را داریم.

ارسال نظر

عنوان Title:
نام Name:
ایمیل Email:
7 / 10
از 311 کاربر