آهک آب نخورده

آهک آب نخورده

جهت خرید آهک آب نخورده و آهک شکفته و آهک صنعتی و ساختمانی و آهک شکفته با درجه کیفی بسیار بالا و قیمت رقابتی در بسته بندی استاندارد و یا سفارشی و تحویل در محل با ما تماس بگیرید.

آهک آب نخورده

آهک آب نخورده چیست

آهک آب نخورده همان آهک زنده یا آهک است که دارای فرمول اکسید کلسیم یا کلسیم اکساید Caicium Oxide می باشد و در صورتی که با آب تماس پیدا کند از خود واکنش گرمایی نشان می دهد به این صورت که اگر به آهک آب نخورده آب اضافه شود, شروع به آزاد نمود حباب کرده و انرژی گرمایی زیادی تولید می شود و در نهایت فرمول آن تغییر کرده و شکفته می شود که اصطلاحا به آن آهک هیدراته یا آهک شکفته می گویند.

مهم ترین مطلب در تولید آهک آب نخورده یا آهک زنده انجام عمل پخت می باشد تا نا خالصی های موجود آن مانند سیلیس, آلومینیوم و دیگر ناخالصی ها از آن خارج شود.

 

روش تولید آهک آب نخورده

به روش های مختلفی امکان تولید آهک آب نخورده یا آهک آب ندیده وجود دارد که عبارتند از:

  • روش سنتی که در این روش کوره آهک پزی در محل معدن آهک به صورت گودالی حفر می شود
  • روش ماشینی یا مدرن که از کوره های پیشرفته روتاری استفاده شده و کلیه نا خالصی های آهک در دمای بالای 1000 درجه از آن خارج می شود
  • روش ماسه آهکی در مناطقی انجام می شود که ماسه موجود غنی از آهک باشد

 

خرید آهک آب نخورده

جهت خرید آهک آب نخورده و آهک شکفته و آهک صنعتی و ساختمانی و آهک خوراکی با درجه کیفی بسیار بالا و قیمت رقابتی در بسته بندی استاندارد و یا سفارشی و تحویل در محل با ما تماس بگیرید

ارسال نظر

عنوان Title:
نام Name:
ایمیل Email:
7 / 10
از 311 کاربر