پارافین از کجا بخرم

اگر به دنبال پارافین می باشید و می خواهید بدانید پارافین از کجا بخرم ! با ما همراه باشید تا علاوه بر دریافت اطلاعات کافی در مورد این ترکیب شیمیایی و کاربرد های مختلف آن, از آخرین قیمت های پارافین بهداشتی و صنعتی و غذایی نیز مطلع شوید.

 پارافین از کجا بخرم, paraffin, پارافین

پارافین Paraffin یک ترکیب هیدروکربنی سیر شده که در آن ، تمامی اتمهای کربن موجود در مولکلول ، با پیوندهای ساده به یکدیگر متصل‌ اند و پارفین‌ ها یا هیدروکربن های پارافینی را آلکان نیز می‌گویند. اولين نوع عمده نفت خام، پارافين ها هستند كه آلكينز نيز نام دارند. فرمولاسیون پارافين CnH2n+2 است. این ماده در سه گرید مختلف تولید می شود که عبارتند از پارافین صنعتی - پارافین خوراکی - پارافین بهداشتی

صنایعی مانند پتروشیمی ها, شمع سازی, تولید پلاستیک و PVC, کاغذ سازی, نساجی و دباغی, تولید روان کار ها, تولید روغن موتور های صنعتی, تولید کرم ها و لوسیون ها, تولید جوهر های حرارتی و غیره وابسته به پارافین می باشند.

اگر به دنبال پارافین می باشید و می خواهید بدانید پارافین از کجا بخرم ! با ما همراه باشید تا علاوه بر دریافت اطلاعات کافی در مورد این ترکیب شیمیایی و کاربرد های مختلف آن, از آخرین قیمت های پارافین بهداشتی و صنعتی و غذایی را نیز مطلع شوید.