سود مایع

کاستیک سودا | سود سوز آور مایع | سود کاستیک | هیدروکسید سدیم | Caustic Soda

پارس شیمی | بزرگ ترین تولید کننده و فروشنده سود مایع 50 درصد با بهترین کیفیت و ارزان ترین قیمت در بسته بندی بشکه ای و یا به صورت فله ای (تانکر) برای استفاده در صنایع و کارخانجات داخلی و نیز فروش سود مایع صادراتی تحویل فوب بنادر کشور به منظور ارسال به کلیه نقاط جهان 

سود مایع, سود کاستیک, سود سوزآور, سود سوزاور

سود مایع چیست

سود مایع 50 درصد نوعی نمک قلیایی با مصرف بالایی در صنایع مختلف و متفاوت است. سود مایع ماده شیمیایی می باشد که محصول تولیدی پتروشیمی بوده و مورد نیاز بسیاری از صنایع تولیدی و خدماتی است. ماده اولیه در تولید سود مایع, نمک می باشد که طی فرایند شیمیایی به کاستیک سودا تبدیل می شود. سود مایع بهترین ماده چربی بر و رسوب زدا می باشد که در تولید مواد شوینده و پاک کننده و رسوب بر کاربرد فراوانی دارد.

 

ویدئوی نمایش کارخانه تولید سود مایع

کاربرد سود مایع کاستیک

سود مایع در اکثر صنایع مورد استفاده قرار می گیرد اما بیشترین مصرف آن در صنعت تولید کاغذ و مقوا می باشد در صنایع کاغذ چیزی در حدود یک چهارم کل فروش سود مایع به کار گرفته می شود. سالیانه بیش از ده ها میلیون تن سود کاستیک مایع در جهان تولید می شود که این میزان به مصرف صنایع مختلف و مصارف خانگی می رسد. از سود مایع Caustic Soda در تولید صابون, شامپو و مواد شوینده و پاک کننده نیز بسیار زیاد بهره گرقته می شود.

 

فروش سود مایع صادراتی

سود مایع کاستیک در بشکه 220 لیتری و بر روی پالت بسته بندی شده و آماده تحویل فوب FOB هر یک از بنادر کشور با انجام امور صادراتی می باشد. فروش سود مایع صادراتی که دارای کیفیت درجه یک می باشد و با آنالیز سود سوزآور و سود کاستیک msds ارائه می شود. سود سوزاور مایع ماده اولیه در تولید سود پرک 98 درصد بوده و با تبخیر کردن مایعات آن و افزایش خلوص محصول, سود جامد پرک تولید می شود.

 

آنالیز سود مایع 50 درصد 

 
Liquid Caustic Soda Analysis
نتیجه واحد روش آزمایش  عنوان ردیف
 50 % ISIRI 2530 NaOH 1
 0.002 % ISIRI 2535 NaCl 2
 0.12 % ISIRI 2533 Na2CO3 3
 0.33 ppm ISIRI 2537 Fe 4
 Low than detection limit ppm ISIRI 364 Na2SO4 5
 Low than detection limit ppm ISIRI 364 SiO2 6
 Low than detection limit ppm ISIRI 364 Al2O3 7
 Low than detection limit ppm ISIRI 364 Hg 8
 Low than detection limit ppm ISIRI 364 As2O3 9
 0.062 ppmISIRI 364  Heavy Metals Pb 10

 

قیمت سود مایع

قیمت سود سوزاور مایع بر اساس موارد و مالفه های مختلفی تعیین می گردد. اولین مورد, خلوص محصول است زیرا سود کاستیک مایع در دو گرید 33 درصد و 50 درصد تولید می شود. همچنین مواردی چون نوع بسته بندی, محل تحویل کالا, میزان سفارش و ... نیز در قیمت کاستیک سودا مایع ماثر است.

 

حمل و نقل و انبارداری سود مایع

سدیم هیدروکسید یا سود سوزآور مایع یک نمک قلیایی بسیار واکنش پذیر است. این ماده در صورتی که در معرض هوای آزاد قرار گیرد, تمایل زیادی به جذب رطوبت محیط دارد که همین امر سبب کاهش خلوص آن می شود. همچنین جاذب گاز دی اکسید کربن نیز می باشد و در اثر آن تبدیل به کربنات سدیم شده و کم کم حالت جامد به خود می گیرد.

برای نگهداری سود مایع 50 درصد باید توجه داشت که این ماده باید در دمای 15 تا 55 درجه سانتی نگهداری شود. اگر دمای سود کاستیک مایع به بیش از 55 درجه افزایش یابد, سبب ایجاد خوردگی در دیواره های مخزن نگهداری می شود. همچنین اگر دمای آن به زیر 15 درجه سانتیگراد کاهش یابد شروع به سفت شدن می نماید.

سود سوز آور مایع

کاستیک سودا مایع

فروش سود مایع

فروش سود سوز آور مایع

قیمت سود مایع

سود مایع 50 درصد

فروش سود مایع در اصفهان

سود مایع چیست

خرید سود مایع

تولید سود مایع

خریدار سود مایع

تولید کنندگان سود مایع

سود مایع 50

فروش سود سوزآور مایع

سدیم هیدروکسید مایع

سود کاستیک مایع

محلول سود سوزآور

خط تولید سود مایع

تولید کننده سود مایع

کارخانه تولید سود مایع

روش تولید سود مایع

روشهای تولید سود مایع

فروش محلول سدیم هیدروکسید

سدیم هیدروکسید محلول

سود مایع naoh

فروشنده سود مایع

قیمت فروش سود مایع

خرید سود کاستیک مایع

طرح توجیهی تولید سود مایع

سود مایع صادراتی

فروش سود مایع صادراتی

روش تولید سود پرک از سود مایع

سود مایع 33

بسته بندی سود مایع